Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A51 vs Redmi note 7

Dobrý den, chci se zeptat, který telefon je lepší, neptám se z hlediska parametrů. Ptám se spíše uživatelů, kteří měli oba dva telefony a ví co má který telefon za výhody a nevýhody.

Vygoogluj si xiaomi a volte a sms, a hned uvidíš proč xiaomi nechceš, totiž u xiaomi buď volte nebo sms, obojí dohromady nefunguje, aspoň u operátora o2, u ostatních si nejsem jistý.

Samsung s volte+sms žádný problém nemá..