Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Seznam - nemůžu se dostat na mail aniž bych se odhlásil

Ahoj, když jsem přihlášený na Email seznam.cz a pak skočím třeba na úvodní stránku, tak mi z hlavní stránky zmizí ta tabulka, kde se přihlašuji a nemůžu se dostat na mail aniž bych se odhlásil a znovu přihlásil. Nevíte někdo, kde se to dá nastavit ? Dík.
Změna předmětu, původně: Seznam (Arpád Grha) (Kráťa)

Ty jsi se otevřením pošty přihlásil k jedné schránce (adrese) a na hlavní stránce se ti budou ukazovat akce dotyčné stránky, počet, přijaté, odeslané ...
Pro novou adresu se musíš odhlásit a znovu přihlásit.
Další možnost je použít poštovního klienta (outlook, Opera.., který ti bude kontrolovat neomezeně adres.Další možnost je Centrum, který má funkci Multimail=
Jednoduchý přístup do ostatních schránek (Seznam, Atlas, Volný, Tiscali

nedá se dostat na můj i.mail který mám roky ,zapoměla jsem heslo a vy hoposíláte na ten i-mail nakterý se nedostanu pro kod l
tiscali.cz
Proč se to nepošle jako kod na mobil děkuji

My nikam nic neposíláme. Pokud máte dotaz, založte novou otázku - není nutné vyhrabávat cizí z roku 2008. (host)