Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak spárovat chytré hodinky s telefonem

Dobrý den koupil jsem dcerám chytré hodinky ale bohužel nejdou spárovat ani s jedním telefonem.
Hodinky: https://www.alza.cz/armodd-slowatch-rose-gold-s-kovovym-reminkem-modry-silikonovy-reminek-zdarma-d6235768.htm
Telefony : Xiaomi Redmi 6A 16Gb
Huawei Y5 (2018)

Přes Bluetooth hodinky nenajde když stáhnu aplikaci která je v manuálu k hodinkám (HitFit Pro) tak hodinky najde ale nespáruje,
Prosím o radu jak to udělat aby to fungovalo třeba nějakou jinou aplikaci ? Moc děkuji za rady.

Řešení:

Za 10min jsi mohl zjistit, že verze 5 je zpětně kompatibilní s verzí 4.2 😂
Jinak jak píše Jan Fiala, párovat přes aplikaci.

A zkoušel jsi pogooglit? Netrvalo mi to ani 10 minut a zjistil jsem, že hodinky podporují bluetooth verzi 5 a novější. Mobily ovšem jen 4.2. Shrnuto - přes BT to spárovat nepůjde. Ale to sis měl zjistit dříve, než jsi hodinky pořizoval. Tipni si, od čeho máme recenze a parametry na netu? 8-)

Tyhle hodinky obvykle sparujes jen s aplikací výrobce. Pokud pak chceš výsledky dostat do jiné aplikace, tak v aplkkaci vyrobce nastavíš propojení.
BT v telefonu hodinky nenajde, musíš je parovat přes aplikaci.
Rikal jsi, že aplikace hodinky vidí, ale nesparuje. Jak se to projevuje?
Hodinky obvykle sparujes jen s jednim telefonem, pro párování s dalším je treba nejprve zrušit párování.

Umí hodinky reset do továrního nastavení na hodinkách? Pokud ano, tak to proved a následně zkus párování s aplikací.