Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr PC do 30 000 a monitoru

Ahoj všichni, hledám herní PC do 30 000.

Na Alze se mi líbí tento: https://www.alza.cz/lenovo-legion-t530-28icb?dq=5842143

Je to dobrá volba? Popř. Co byste mi doporučili?

Také nějaký monitor s 144Hz, ale tam už se chci držet ceny co nejníže to jde. Může být tento https://www.alza.cz/24-asus-vg249q-gaming-d5775609.htm#popis ?

Moc VÁM všem děkuji za rady a přeji KRÁSNÉ Svátky. :)

Tak ten herní co odkazuješ už tam chvilku na regálu ležel a je poněkud zastaralý, tak bych ho nebral.
O ceně taky pochybuju že sedí.
Ale jestli to potřebuješ mít večer zapojené tak do toho běž, tvoje peníze:-)
Pokud by jsi to chtěl s něčím novějším budeš čekat například týden na grafiku 3060Ti.

Díky za info! Měl bys tedy nějaký lepší tip? Nebo jestli rád skládáš PC, byl bych ti moc vděčný. Kdokoliv. :D
Nespěchá to urgentně, PC bych ale rád koupil nejpozději první týden v lednu.
O grafiku mi extra nejde, hraju spíše hry náročné na procesor (Valorant, CSGO).

No není to tak jednoduché.

Ty nové grafiky kromě toho, že stále pořádně nejsou se už prodávají za ceny které měli hned po uvedení slušní překupníci.
Zdroje šli nahoru.

Takže levnější než 30k mi to nevyšlo.
[91970-prosinec-sestava-30k-png]
Je tam slušná deska ale ne s čipsetem Z490 - to asi budou někteří kritizovat - ale to je další +1000 Kč.
Proti té sestavě s 9400 tam není 2TB HDD ale větší SSD.

Než bych to kriplil snahou dosáhnout 30k radši to nechám jiným :-)

Výhoda je určitě záruka na komponenty 3roky nejméně proti té sestavě za 29900 kde je 2roky.

Jinak ty 3060 se průběžně objevují i na alza. Hodil jsem link kde byla cena. Možná verze bez OC v názvu bude o pár stovek levnější.
Tuto grafiku mám a jsem spokojený, ventilátory se zastavuji při nevytížení.