Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android 10 (One UI 2) - Zobrazení sekund ve status bar?

Dobrý den,

Chybí mně absence sekund u času ve status bar. Vzpomněl jsem si, že se s tím chlubil známý po update na Android 10.

Taky mám Android 10, ale ačkoliv máme stejný OS, máme jiné mobily. On má Samsung Galaxy A40, já pouze A10.

Pochopitelně některé nastavení chybí např. v souvislosti s AMOLED displejem, tohle je však banalita bez ohledu na HW.

Proč to teda nejde nastavit? Teda, nikde jsem to nenašel.

Prosím o radu

Děkuji

Treba sa ho spýtať, neviem. Každopádne, mal som v rukách veľa rôznych Samsungov, a nevidel som (nepamätám si) že by bol v stavovom riadku čas so sekundami. Ani Ultra to nemá. Zato si pamätám mnoho rôznych iných dobrých detailov, ktoré Samsung v mene svojho dizajnu každou novou aktualizáciou vyhadzuje.

Omlouvám se za pozdní odpověď. Tak ano, sice udělal upgrade na Android 10, ale od té doby s tím nic nedělal. Po aktualizaci to taky nemá. Jak se mi podařilo dohledat na podpoře samsung, s ONE UI 2.5 tohle už nemůžete nastavit. Stále se k tomuto nastavení lze dostat právě pomocí nova launcher (aniž by jste aplikaci měli aktivní), ale změna nemá žádný efekt.

Takže, jediné řešení je použít nějakou aplikaci. Mohli by jste mi, prosím Vás, nějakou doporučit?