Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W u GPU - výkon (NTB)

Čus všichni

Chci si koupit tento NTB https://www.czc.cz/lenovo-legion-5-17arh05h-cerna/303906/produkt ale má napsáno u baterie pouze 80Wh. Na redditu jsem si všiml, že někteří lidi mají stejný stroj (jen jinou úhlopříčku maximálně), ale jejich GPU jede na 115W.

Je v tom nějaký velký rozdíl a měl bych to řešit? Dá se to nějak změnit? Souvisí vůbec na tom odkazu, co jsem poslal ta baterie 80Wh a s tím, že má někdo stejný stroj, ale 115W GPU? Mám si na to prý dát pozor, ale nerozumím tomu. :D Mohla by mi to nějaká hodna duše prosím vysvětlit. Dekuji

Ntb je slusne osazeny az na ten ssd disk.

Proti tvemu navrhu nic nemam, pisu ze je to prebrane. Pro me by to znamenalo vyplaznout 3k za nvme doskk a ten puvodni nechat kvuli reklamaci.

Nastesti ho maji i na czc a datart za stejnoou cenu.
Za 36 uz jsi sna videl tu vyssi verzi - 8jadro / 1tb ssd