Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak nastavit tisk

Mám text na A4 na výšku. Potřebuji ji ale vytisknout na šířku A4 a to pouze na levou nebo pravou stranu stránky. Jak to udělat? Je to určeno na dotisk do listů brožury kde je levá nebo pravá strana již vytištěná.

Řešení:

Snad by stačilo nastavit v tiskárně tisk dvojstrany.

Nebo můžeš ve Wordu nastavit formát stránky na ležato a zvolit dva sloupce. Text budeš mít na levé polovině stránky, když ho "odentruješ" tak se posune na pravou polovinu stránky.

Ale lepší řešení je nastavit tisk brožury přímo v nastavení tisku, jak píše Kyncl.