Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásek a Turbo boost i9-9900k

Dobrý den, mám otázku ohledně turbo boostu zda je toto při normálním běhu - idle https://ctrlv.link/OFcc. Rok jsem se nedíval do taskmanageru na výkon, tak nevím, zda je toto normál a při vypnutém turbo boostu je 3.67Ghz

Rovněž bych se chtěl zeptat... Před reinstalaci systému byly záseky jen když jsem cokoliv stahoval, například ze steamu.Procesor vykazoval obří špičky... z 5% na 45, z 10 na 50, ze 3 na 40 atd..
Poté jsem udělal reinstal a v pohodě, ale PC třeba jede hodinu - dvě a pak se na +- tři sekundy sekne a jede dál další hodinu až dvě (Po zaseknutí žádná špicka, či jiná aktivita procesoru nebyla - měl jsem zaplý task manager), když jsem vypnul v BIOSu turbo boost nic jsem nezaznamenal.
Opět jsem turboboost zapnul, tak uvidím, zda-li se něco nezměnilo apod, ale myslíte si, že by mohla být chyba v CPU?

Děkuji

Mám další a pro mne smutnou zprávu.. Nejspíš to způsobuje SSD... Při hraní FiveM vyskočila Modrá smrt a když se PC znovu zapnul Windows už nenaskocil a tvářil se, jako by tam windows vůbec nebyl... Tedy možnost reklamace?
Projížděl jsem disky nějakým programem, u všeho good ale u SSD GOOD - 97%