Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde pripojiť WiFi k notebooku

Pekný den, mám problém s Notebookom Lenovo - nedarí sa mi pripojiť k mojej WiFi sieti, na ostatných zariadeniach (ďalší ntb, telefóny, TV) mi Wfi funguje. Neviete čo s tým ? Vopred ďakujem za odpoveď.

Ano, svoju sieť vidím, dokonca my aj vyskočí pole kde mám zadať heslo, po zadaní hesla to len načítava a vôbec nepripojí, napíš mi, že nieje možné pripojiť sa k sieti ... myslím, že so signálom nebude problém, kedže na ostatných zariadeniach wifi funguje bez problému.

to nastavení sítě měníš na notebooku, nebo na routeru?
na notebooku nezadáváš nic, necháš se připojit.
na routeru wpa2 bez "personal" znamená použití ověřovacího serveru typu kerberos, který doma nemáš.
router je vysílač a má určovat pravidla v síti. klient (notebook) mu do toho nemá co kecat a vymýšlet si vlastní nastavení.