Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak bezpečné použivat VPN?

Dobrý den, chci se zeptat jak bezpečné je používat VPN, s tím že bych pořídil nějakou kvalitní.
Jde mi o to, že přes VPN budu vystupovat s novou IP adresou, ale co když někdo předemnou na té IP adrese vykonával nelegalní činost?

Mohu se takhle dostat do problémů? Popřípadě je tohle pojištěné nějakým způsobem?

Cez tu VPN(IP) nejdes len ty, ale tisice dalsich ludi.
Samca, ze tam bude aj niekto s nelegalnou cinnostou tam je.
Ale VPN server je na uzemi ineho statu a keby aj tamojsia policia poziadala o zaznamy kto bol pripojeny v ten cas po kom patraju prevadzkovatel im poskytne konkretne IP adresu daneho jedinca a nie tvoju.
Niektori VPN ISP sa hridia tym, ze nic neloguju, ale za to by som ruku do ohna nedal.