Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s PC, alebo grafikou

Zdravim, mam uz dlhsi cas taky problem s PC, ktory som odhalil pri hrani hier. Zapnem PC, vsetko nabehne normalne, tvari sa ze je OK, ale ked pustim nejaku hru tak uz v menu vidim ze seka a fps su casto katastrofalne, pritom moj PC s tou hrou nema mat preco problem a v menu mavam napriklad stabilnych locknutych 60fps. Ked pustim spravcu uloh vidim ze GPU ide na max, na 100 percent....tento problem nezmizne ani po restarte hry. Ked ale restartujem PC a znovu pustim tu istu hru, zrazu je vsetko ok. v Menu mam stabilnych 60 fps, aj hra ide dobre, a ked si pozriem spravcu uloh tak grafika uz nieje vytazena na max....neskor som si to zacal vsimat aj v programoch ako adobe premiere, ze prehravanie uz nezvlada real time, a musim dat restart a ide to ok, dospelo to do stadia ze ked pustim PC, radsej dam rovno restart, aby vsetko islo ako ma. Netusim ci je nejaky problem v doske, zdroji, ramkach tie som skusal aj prehodit, BIOS som updatoval, zacalo to robit z nicoho nic, pridalo sa k tomu este aj to ze ja neviem mozno raz tyzdenne sa stane ze zapnem pc, rozhucia sa ventilatory a ostane cierna obrazovka, dam reset a ide uz vsetko ok....

Dakujem za rady a odpovede

ten pc má nějaké parametry, nebo jsou tajné? speccy, ojet okno myšem, označený text překopírovat sem.

taky máš koupené programy od adobe, žádné cracky, přesto se ti pc seká.
- proti adware a spyware jednoduchý adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.
- zobrazení aplikací komunikujících s netem ms tcpview.

sorry ze som nenapisal parametry, mam i7 4790k, gtx980, doska GIGABYTE Z97X-Gaming 5 , ramky Kingston SO-DIMM 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 a zdroj EVGA SuperNOVA 750 G2....jj adobe mam complet kupeny, celkovo cracky nepouzivam, adware, spyware som niekolkokrat skusal, vsetko je ciste.....tie posledne tri veci vyskusam a uvidim

haha diky, uz som vyssie napisal specs, moja chyba....no ono nemeriam si, ale mam pocitadlo zapnute cez nvidiu, som to kedysi este v battlefielde zapinal a teraz to mam v kazdej hre od spustenia, cize vidim aj v menu fps a vdaka tomu som to odhalil