Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde občas zapnout

Zdravím , mam již delší dobu (cca půl roku) problém s PC .

Když ho vypnu nebo restartuju nejde zapnout
musím vypnout a zapnout zdroj a pak se zapne,
občas stačí držet půl minuty tlačítko na zapnutí pc, pustit a za dalších
10 vteřin stlačit a občas se zapne z (20% to funguje )
Při dnešním reinstalu PC se mi ho povedlo přeinstalovat po 2 hodinách protože to napájení byl problém.

Tak mě jen zajímá co bude pravděpodobnější příčina zda zdroj nebo deska
Grafiku jsem vyloučil tu jsem odpojil a dělalo to jisté .
Jinak PC šlape jako hodinky .
PC : Procík-Intel Core i5-6500
Zdroj -Seasonic S12G-550 550W
Deska-GIGABYTE Z170M-D3H DDR3 - Intel Z170
Ram -Kingston HyperX Beast 8GB (3x4GB) DDR3 2400 XMP
Grafika-Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

Od přeinstalace pc mi to udělalo jednou tak to zatím nechám být , až mě to bude hodně srát a pokračovat tak to omrknu a vypadá to na ten zdroj ,
na jedný stránce jsem našel že to někomu dělal přímo tenhle zdroj , ale díky za radu.