Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení grafické karty nvidia

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat jestli někdo z vas neví proč když si chci změnit 3D nastavení grafiky v nastavení nvidia tak mi to napíše Přístup zamítnut. Nepodařilo se použít vybrané nastavení systému. Popřípadě bych byl rád za vysvětlení jak bych si to nastavení mohl změnit.
Děkuji

Mně pomohlo toto video https://www.youtube.com/watch?v=nxjAjgGYLQI

V podstatě byl problém v tom, že prvotní instalaci grafických ovladačů jsem provedl pomocí GeForce Experience. Ve videu vysvětluje jak správně odinstalovat grafické ovladače programem DDU a jak stáhnout samostatnou instalačku ovladačů pro grafické karty nVidia. Nejdřív tedy odinstaluj staré ovladače grafiky a pak nainstaluj nové ze staženého souboru s ovladači.