Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapínanie PC do biosu trvá 20 sec.

Dobrý den prajem potreboval by som poradiť prosím.Všimol som si ked zapinam počítač,tak klávesnica zasvieti až za 20 sekund po stlačení tlačidla zapnuť počítač,až potom sa spusťí bios.Viete mi poradiť kde može byť chyba ?Windows mám na SSD disku.A ked bol počítač nový tak mi to nerobilo.Dakujem za rady a trpezlivosť.

podle popisu tvůj počítač neobsahuje žádný hardware, to bude asi tím.

začal bych objevem, jestli uvnitř není ukrytý nějaký zdroj, má štítek s typem. a když dáš restart windows, taky to nabíhá s tak velkou prodlevou?
dalším objevem může být počet disků a jejich pořadí v biosu pro bootování. mimochodem ta instalace na ssd byla až dodatečná, předtím už tam byl nějaký pevný disk?
no a jestli máš uvnitř nějakou tajnou základní desku, ona po zapnutí klasicky pípne, nebo dělá mrtvého brouka?

zakladná doska b450 a pro.16 giga ram rx 570 grafická karta.Procesor ryzen 5 2600.
Aj ked reštartujem windows tak sa tak dlho zapína.Všetko sa inštalovalo naraz žiadny disk som nepridával.Moja zakladna doska nepípa,ale počítač ide všetko v poriadku.Len to zapínanie nechápem prečo tomu tak dlho trvá.