Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze načíst paměť ?

Mám lidi dotaz....doplňoval jsem do staršího PC paměť DDR2 ( Win 7 32bit ) s tím, že původně to bylo osazené pamětí 2gb + 1gb. Paměť 1gb jsem vyjmul a místo ní vložil fungl novou 2gb. Jak zasílám v obrázku: ovládací panely: sytém mi ukazuje správně celkovou kapacitu 4gb , ale správce úloh pouze 3gb kapacitu což je divné a dle mého 3gb správně, jelikož si troufám říct, že bych rozdíl 1gb poznal na rychlosti. Když dám každou paměť zvlášť, tak každá ukazuje 2gb , ale dohromady 3gb místo 4gb. Netušíte v čem je problém ? Setkal se s tím někdo ??

Tomu rozumím, ale nechápu, že ty čísla celkové paměti jsou naprosto shodná jak v případě, kdy jeden ze slotů osadím 1gb pamětí, tak 2gb pamětí. Vždy mi to ukazuje nějakých 3197 mb celková paměť. Podle toho co píšete bych čekal alespoň "jiné" číslo a ne stejné v obou případech.