Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalený prohlížeč,wtf?

Dobrý den,
Nedávno jsem řešil sekaní pc a musel jsem vyměnit hybridní disk za ssd a ted nemohu zase kvůli ,,něčemu,, nahrát na facebook fotky....Jakmile vyberu foto a chci nahrát na fcb objeví se hláška : ,,tato webova stranka zpomaluje váš prohlížeč ,, .PC: win10,64x ,prohlížeč : firefox, ram:8gb , i5-4590.
Co s tím?
Díky

FB je poslední dobou čím dál horší. Tohle mi začalo dělat taky (hláška "tato stránka zpomaluje váš prohlížeč"). Ano, nemám zrovna nejrychlejší PC - C2D 3GHz, 4GB RAM, Win7Pro x64, poslední Firefox ESR+uBlock, ale všechno ostatní jede tak nějak v rámci možností normálně, jen FB blbne. Hlavně že nasadili zabugovanej novej vzhled... ADWcleaner hlásí čisto, ostatní kurvítka typu CCleaner nepoužívám, tempy a cache promazávám ručně.