Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volba atramentovej tlaciarne cca 150 EUR

Dobry den,
Odisla mi tlacova hlava na Canon G3400 (nahradna od cca 50 eur), rozmyslam nad kupou novej, cena cca 150 plus minus. Tak by som sa chcel spytat na Vase skusenosti ohladne inych znaciek, funkcnost, spolahlivost atd, napr videl som aj Brother, kedysi davno som mal HP . . . (musi byt pripojenie na wifi, tlac android aj iOS)
Zatial by to bola Epson L3151

Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: volba atramentovej tlaciarne (host)

Proč chceš inkoustovou? Budeš tisknout fotky?
Pokud ne, kup radši laserovou, má samé výhody oproti inkoustu - nikdy nezaschne, nikdy nic nevyteče, nerozpíjí se, nerozmazává, větší rychlost, atp.

Mám nějakou Samsung už hromadu let, tisknu tak 3x ročně pár dokumentů a funguje pořád jako nová.

Ano, snad aj fotky, ale nie do albumu, ale len tak, na pozretie, rodine a pod.
Videl som laserovky, ale bol tan pomer este horsi ako u atramentu - lacna laserovka, a neskutocne drahe naplne (vobec nie na niekolko tisic stran, ale ratalo sa to na 500), aj ked je to uz davnejsie, to je pravda.