Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fake airpods i XXX TWS - aliexpress

Ahoj applaři,

prosím lidi co odsuzují fake airpods nebo tak tak ani nečtěte dál.. především bych rád narazil na nějakého člověka co se o to zajímá a může předat zkušenosti o modelech...

Zakoupil jsem si za 250 kč i500 TWS (přijde mi že mi možná poslali trochu jiný model dle LED diod na "airpodech" které jsem porovnal s videorecenzemi na i500 tws)

ale chci se zeptat, zda jsou ještě nějaké lepší ? Slyšel jsem akorát o mnohem dražších i90 000 TWS.

Nebo mám zkusit nekupovat nejlevnější nabídku i500 tws??? Jedná se o ty nejlepší opravdu? (Jako co jsem je zkusil tak jsem extrémně spokojený.. pro mé občasné použití naprosto parádní... a už dost že mě hodinky a telefon stál přes 30 000 ... :-D takže jako opravdu nemám důvod si kupovat originály když je použiju párkrát týdně...

Díky moc předem za všechny typy k sluchátkům iXXX tws!!! .)

Pokud jsi extremne spokojeny, tak nevidim duvod resit, neni-li neco jeste lepsiho - pravdepodobne je a je to vyrazne drazsi a jsi-li uz ted extremne spokojeny, tak te to o moc extremne spokojenejsiho stejne neudela, jen te to bude stat extremne vic penez. A jestli to pouzijes pakrat tydne, tak se to asi spis nevyplati.