Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB HP klávesnice a3s

Dobrý den,
už jsem zkusil vše, z neznámého důvodu začala klávesnice na NTB psát míst A -A3S a- a3s á - nereaguje.
Zbytek funguje normálně. Na externí klávesnici je vše ok.
Sytém win 10
Klávesnice česká, vše počeštěno, pouze a3s?????

keylogger by se choval stejně u obou klávesnic. no pro jistotu se přesvědči, že neběží nic v pospuštění společného s klávesnicí.
ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby cizích výrobců), scheduled tasks (naplánované úlohy).

taky lze nabootovat jakýkoliv live systém: cd/flashku s linuxem / antivirem / windows pe / hirens / partition managerem - a že tam se bude klávesnice chovat nejspíš taky vadně. pak by to znamenalo rozebrat klávesnici a vyčistit, nebo vyměnit.