Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podivné zvuky při zátěži.

Včera mi PC začal dělat nějaké divné zvuky, když pustím něco co ho zatíží a nedaří se mi přijít na to co to je. Spustil jsem zátěžoví program na Grafickou kartu aby se roztočily pořádně ventilátory ale ani při 80% otáček byl klid. Zkusil jsem pustit zátěž na procesor a chladič procesoru i v zátěži byl celkem potichu. HDD a SSD jsme testoval přes program HD Tune a tam taky bez chyby. Doufám, že program HD Tune je dobrý program na zjišťování jestli jsou disky dobré. Nevím jak zjistit jestli to není náhodou zdroj nebo jestli to jsou ventilátory co mám ve předu nebo vzadu na PC bedně.

Když to nejsi schopen zjistit ty přímo na místě, jak to máme zjistit my na dálku? :-?

Ventilátory se snad dají odpojit nebo zregulovat otáčky. Pokud by to byl ventilátor ve zdroji nebo pískal zdroj, tak zkusit půjčit na otestování jiný.