Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypnout kešování ve WSL

Ahoj, nevíte někdo jak vypnout kešování ve WSL? Díky

Popis problému :

- Načtu nějaký soubor v prohlížeči
- Smažu ten soubor co jsem načetl
- Dám F5 nebo CTRL+F5 a stránka se znova načte, přitom soubor již neexistuje

Tak WSL lze používat z mnoha důvodů, určitě lepších, jak tam narvat Apache. BTW Apache je i ve verzi pro Windows, netřeba se drbat za uchem přes koleno, jak je webserver přes WSL.

Kde máš ten soubor, co se tam trvale cpe i po smazání? Jaký má ten soubor účel (obrázek, HTML stránka, atd)? WSL samo o sobě žádné cache nemá a tudíž tam není co vypnout. Buď to tam rve Apache nebo to cpe ze svých zásob prohlížeč.