Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Any Desk - je placený nebo zdarma?

Jestli to dobře chápu, je to placené a ke stažení je jen 30-denní trial. Přitom jsem to ale našel ve starších dotazech doporučené jako free ???

Změna nicneříkajícího předmětu, původně: AnyDesk (host)

Ještě jsem prohlížel ten AnyDesk a určitě to není free (možná kdysi bylo).

Podívám se na navržený Remote Desktop Plus. Ale RDP z Windows (resp. poskytnout/přijmout pomoc u W10) vyžaduje MS účet, tomu se zatím chci vyhnout.

O co mi konkrétně jde: občas poskytnu pomoc známým přes TV, což funguje, na druhé straně mne slyší a já mohu ovládat vzdálené PC (nicméně, na některých "butonech" se moje kliknutí neuplatní, je nutné kliknout lokálně, ale to celkem nevadí). Hlavní problém je, že druhou stranu neslyším, přestože zapnu hovor. Mikrofon na ovládaném PC je aktivní a vidím na vzdáleném PC ten "zvukoměr" u mikrofonu v TV, jak se hýbe. Před časem jsem slyšel alespoň systémové zvuky ze vzdáleného PC, teď už neslyším ani to (vzdálený mikrofon jsem ale neslyšel nikdy). Na obou stranách je TV 15 portable, na vzdálené straně QS verze.

Proto hledám jiný způsob "vzdálené pomoci", kde bychom se slyšeli vzájemně. Našel jsem ještě IperiusRemote, má s tím někdo zkušenosti? Ti, co jim čas od času poskytuji pomoc, nejsou zrovna vhodní partneři na nějaké experimentování :-)