Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Page Fault In Nonpaged Area

Zdravím, můžete mi poradit co s tím?

Při hraní FiveM atd mi hází modrou smrt s Page Fault In Nonpaged Area..

Vůbec nevím co dál. Děkuji

i9-9900k
rtx 2080 super
SSD 500gb
HDD 1tb
32GB Ram
Základní deska: Asrock taichu ultimate z390

ten takt je poměrně vysoký, viz specifikace: 3600(OC)
obsazeny všechny 4 sloty :-(
tvé paměti jsou možná mezi testovanými, možná ne: https://www.asrock.com/mb/Intel/Z390%20Taichi%20Ultimate/index.asp#Memory ... vybrat HyperX
jak potvrzuje i tvoje zkušenost, ještě se 3 obsazenými sloty je to funkční.
takže buď je problém v konkrétním slotu, anebo v kombinaci značky ram + plného obsazení slotů + vysokých taktů.

nejdřív zkusit přeflashovat poslední bios kvůli stabilitě,
když nepomůže, prodat 4 moduly a koupit místo nich 2, což přinese nějakou ztrátu.