Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska - nejde našroubovat backplate chladiče

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem základní desky. Bohužel na produkt kterou sem pořídil nejde našroubovat backplate cpu chladiče.
Proto bych se rád zeptal na doporučení jiné základní desky která bude kompatibilní.

Sestava
+ rtx 3070 msi

Změna předmětu, původně: Základní deska (Prasak)

Upraven nefunkční odkaz. (Prasak)

A co píšou v návodu k chladiči? Proč se díváš na sestavení něčeho jiného, než máš ty?
Pokud vím, AMD desky už backplate mají a tak se tam nedává. Konkrétně teda tu tvojí tady mám v krabici, ale vybalím to až zítra...

Dobře, vybalil jsem teda chladič (NH-U14s), podíval jsem se do návodu a používá se ten backplate, co už na desce je.