Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je potrebná kúpa CDN?

Zdravíčko.

Mal by som otázku ohľadom založenia webovej stránky. Chcel by som vytvoriť stránku s videami, ktorá by bola komplet v slovenčine určená pre Slovenské publikum. Doménu s koncovkou "online" tak isto ako aj webhosting by som chcel kúpiť u zahraničného registrátora Namecheap/Hostgator. Kedže hosting bude zahraničný, budem k tomu potrebovať dokúpiť nejaké CDN ako je napr Cloudflare? Ak by som všetko kúpil Slovenské tak by som CDN nepotreboval?

ďakujem vopred

Myslel som to tak, že ak napr kúpim zahraničný webhosting ktorý má servery v Rusku tak ak si moju stránku niekto otvorí v Bratislave tak mu ju načíta pomalšie. Tým pádom by som potreboval služby ako je napr Cloudflare nie?

Jestli to nebude webhosting od někoho přes wifi ve Vladivostoku, tak by ta pomalost o pár ms vadit neměla.
Warforum jelo dlouhou dobu z hostingu v Petrohradu a vadilo to někomu? Nevadilo. Mně vadilo hlavně to, že nezabezpečené (http) warforum do ČR bylo spojené přes uzly v Rusku, EU, USA (ten někde na severu asi v moři?)(to když jsem dal tracert)...