Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SanDisk Connect Wireless Stick

Ahoj,zase otravuji ohledně san disku..Našel jsem na netu toto video,což potvrzuje,že na něj jse dá kopírovat přes wifi z pc...Bohužel mám pc jen připojené přes wifi,tak asi mi to nejde jako ve videu...Přes IP se na něj připojim,ale už mi to neukazuje velikost a při kliknutí na plusko mi to nabídne jen založení adresáře....Myslím,že to je tím,že nemám pc připojený k netu...Šlo by k tomu san disku připojit něak přes FTP v total commanderu?

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=OW5x3dGzYYM

Postupuji stejně jako to je na videu...Ale musím být odpojen od netu,abych se wifi přes IP připojil k sandisku..Rozdíl je vtom,že při kliknutí na plusko se jen nabídne vytvoření adresáře a né přidat soubor z pc,jak je ve videu...To musím být i na netu? Nešlo by to připojit přes IP a bez prohlížeče jinak?
Kdysi jsem měl dream box a tam sem se připojoval přes ip adresu..Fakt stím nemám zkušenost..

prodej to. už jsi s tím zabil neskutečně času, výsledek nula.

nejspíš to nemá vlastnosti které ty potřebuješ, ale ani se neobtěžuješ uvést odkaz na minulý dotaz kdes to řešil a co se tam zjistilo - kdo si to má za tebe pamatovat?
celé tvé snažení bylo ušetřit přepojování usb disku tím, že to budeš kopírovat na několikrát dražší a několikrát pomalejší wifikrám.