Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MT map lite

Ahoj,
Zohnal som tento malicky map lite AP a v basic som nastavil ako basic AP a nastavil heslo a potvrdil. Po pripojeni na tu wifi map internet ide, ale v konfiguracii mi cervenym vyznacilo v Address Acquisition IP, gateway a v local network IP adress a rezim napravo hore preplo do toho CAP.
Je to v poriadku ked tie IP a gateway takto vyznacilo? (Internet uz cez to funguje)
Ďakujem pekne.

Dal som factoty reset a nastavil zase tak isto basic AP a uz to tam zostalo nedalo to do toho CAP. Nastavil som tam vsak aj IP (v tom quick setupe), ale ked sa chcem prihlasit musim ist cez adresu v defaulte t.j. 192.168.88.1 ...