Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění PC

Dobré odpoledne,

Od koupě nového monitoru se mi tu děje záhada a nevím si rady. Mám do GK zasunut monitor přes DP a televizi přes HDMI. Jakmile je obojí zasunuto počítač se pustí v BIOSu a nelze s tím cokoliv dělat, pořád se do něj spouští. Když vytáhnu HDMI televizi tak žádná změna. Ale když odpojím DP od monitoru tak naběhne normálně jakoby nic. Pak zapojím monitor zpátky po spuštění a vše funguje jak má. Zkoušel jsem aktualizovat BIOS i GK ovladače a nic. Také mi někdo poradil ať odpojím PC kompletně od sítě alespoň na pár minut a poté naběhl v pořádku s tím,že to fungovalo jen jednou.. Také jakmile už jednou naběhne restartovat ho můžu kolikrát chci a naběhne vždy. Takže je problém jen z vypnutého stavu.

GK : Gigabyte R9 270X
MB : MSI Z370 A PRO
MONITOR : 27" Samsung S27R750

Kdyby byla potřeba nějaké další informace, dodám.

Moc děkuji za Vaše odpověďi.

Jen monitor : Vyskočí mi to do BIOSu.
Jen televize : Takhle to pouštím normálně, protože se normálně spustí PC a pak monitor připojím zpět.
Ani jedno : Normálně se spustí a je jedno co vrátím zpět dřív,.
Obojí : BIOS

Po spuštění je jedno jestli tam je obojí nebo jen jedno z nich nebvo vlastně i nic.Protože i když pak jen tak restartuju tak normálně vše funguje. Tedy nabootuju klasickou "taktikou" a pak můžu klidně restartovat a už je to jedno.