Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadávanie USB portov

Zdravím,na stolnom PC len vzadu mi vypadávajú USB porty.Je Chyba v doske?Reklamovať?Záruka končí na Alze asi za dva týždne ale mám možnosť za nejakých 380kč predľžiť záruku.
https://www.alza.cz/gigabyte-b450-aorus-pro-d5437631.htm?kampan=adw1_komponenty_pla_all_obecna-css_zakladni-desky-amd_c_1003803___AG450a1_414817402769_~92896240975~&gclid=EAIaIQobChMIlqGsqJuR7gIVD9GyCh1tkgDvEAQYASABEgJK4vD_BwE

Aktualizoval jsi někdy od zakoupení BIOS/agesa ? Na B450 vychází opravné PATCH jak na výrobním pásu pro opravu drobných chyb a lepší stabilitu, podporu.

Odpojování USB portů může byt způsobeno čímkoliv, může jit o zdroj, tak o problem se zařízením který přes ten port USB komunikuji. Při problémech může být obnoven kupříkladu u poklesu napájení nebo zabránění proti poškození jak samotného řadiče, tak zařízení ktere jsou zapojeny = odpojení portů tedy všech zařízení co jsou na tom bridge zavěšený, ovladače. Tím chci říct, že to může dělat klidně i vadná klávesnice.

BIOS aktualizuj. Tva základní deska teď běží na jaké verzi ?
"Jak zobrazím mou aktuální verzi BIOS" ? :

- Pravým klikem myši vyber v nabídce START spustit → Powershell
- Pro zobrazeni tvé verze BIOS, vlož (okopíruj) do konsole následující prikaz :

Get-CimInstance -Class win32_bios

[92069-bios-poradna-png]

Jestli klávesnice svítí je nějak jedno, jde spíše o technicky stav určitého kusu. Už jsem několikrát viděl, že vadná klávesnice (a né jen čínské šidítka z elektro odpadu) vypínala i celé PC nebo odpalila na citlivější elektronice celý řadič. Můžeš ji zkusit na jiném zařízení nebo jinou klavesnici.

Jestli pro své zařízení používáš porty USB 3.*, zkus ji/je zapojit do USB 2.0, třeba se odporují jen porty USB 3.0, což by mohlo byt způsobeno spíše ovladači.
(Problémy s chipem ASMedia a porty USB 3.* se potkalo a trpí hodně uživatelů ať po stránce rychlosti tak stability. ).