Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranění inzerátu na FB

Dobrý den. Mám nějaké inzeráty na FB a chtěl jsem nějaké smazat. Tak jsem nějaké odstranil ale při znovunačtení mích inzerátů se objeví zase všechny včetně těch co jsem odstranil.
Jestli někdo ví v čem je problém tak budu rád za radu.

Z kanálu vybraných příspěvků klikněte vlevo nahoře na Marketplace.
Klikněte na Váš účet.
Klikněte na Vaše inzeráty.
Klikněte na u inzerátu, který chcete odstranit.
Klikněte na Odstranit a potom znovu na Odstranit.

ano toto jsem četl už včera. ale jak píši. při znovunačtení stránky "Vaše inzeráty" se objeví znova všechny včetně těch co jsem smazal.
Příklad: mám tam třeba 5 inzerátů. tak 3 smažu a vidim tam jen 2 inzeráty. ale když se znova podivam na moje inzeráty tak tam vidim všech 5 znova.