Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem První zapnutí PC po změně komponentu

Dobrý den,

Měl bych otázku když jsem si vyměnil staré komponenty za nové a to vše až na disky, jeden ssd a jeden 1tb disk.

Chtěl bych se zeptat na co se mám připravit při prvním spuštění zda mi nabehně normálně windows který mám nyní stále na ssd a nebo mi vyskočí BIOS a budu muset nastavovat nějaké silenosti.

Děkuji moc za rady

Nakonec se ted vše povedl PC naběhl normálně do windowsu, následně jsem udělal reinstalaci windows, nyní vše běží, akorát po mě chce aktivaci windows a já nevím kod, je to 5 let co jsem to dělal a když se přihlasím na účet microsoft tak mi ani tak nepovolí windows....