Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rb951g-2hnd obsah NOR paměti

Ahoj,
do rukou se mi dostal rb951g-2hnd se smazaným bootloaderem a chci jej uvést znovu do provozu. Našel by se tu někdo ochotný, co by mi poslal obsah NOR flashky (na desce označená jako U901) kde je bootloader uložený?

Díky

Podle dokumentace je to obojí AR9344 SoC; jediný rozdíl mezi G a Ui je v tom, že Ui používá switch integrovaný v SoC, kdežto G má na desce ještě switch propojený se SoC a interní se nepoužívá. Takže co je zkompilované pro Ui pojede i na G.

Ještě jednou díky za tvoje Google-fu.