Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Konkrétní monitor

Ahoj, hledám monitor 27" nebo 32" qhd, panel spíše va, gsynch, min. 144hz, zakřivený, ale nemusí, s vesa uchycením na zeď, ale aby mohl i stát a výškově nastavovat a sklápět, měl by integrované reproduktory, měl odezvu 1ms a žádný ghosting ve hrách, co má černou černou a bílou bílou. Existuje něco takovéto nebo to ještě nevymysleli? Jo a do 7000kč pokud by to byla jen 27" a ve full hd. Děkuji pěkně kamarádi :-)

Kde je ten kdo sem postnul ten odysey monitor, to nevypadalo zle, ale má to free scyn, ale to nevím jak funguje na nvidii pac se bojím, že když to není plnohodnotný gsynch tak to nebude šlapat na 100procent ale jen na 70 třeba když už to teda půjde to free synch