Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze se zaregistrovat v apl. SIGNAL i s hloupým telefonem? K použití na pc.

Chci zkusit komunikátor SIGNAL. K použití v pc. Když si v Ubuntu stáhnu Signal a otevřu, vyskočí na mě ten QR kod.

Zkoušel jsem TELEGRAM, kde jsem zadal tel.číslo, přišel mi na hloupý telefon kod a Telegram jsem normálně zprovoznil. Dočetl jsem se ale nějaké informace

https://www.vice.com/en/article/jgqqv8/five-reasons-you-should-delete-telegram-from-your-phone ,

že bych chtěl spíše zkusit Signál.

Otázka zní, zda je možná nějak registrace s hloupým telefonem?

Děkuji. Nikde jsem ale nenašel, jestli to jde pouze přes ten QR kód, nebo i jinak na nějakém starším chytrém telefonu, který QR neumí? Tedy aspoň si to myslím, že neumí, protože jsem QR nikdy nepoužil a mám jeden chytrý 10 let starý a nepoužívaný mobilní telefon.