Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slaby signál, nový router?

Zdravím, potreboval by som zlepšiť pokrytie moje wifi doma kde žiaľ prívod internetu a miesto routeru mám v rohu bytu a tam router TP-LINK TL-WR841N, pričom 3 izbovom panelovom byte nemám dobrý a stabilný signál. Viete poradiť nejaký router čo by to vykryl do 50 eur? Inak skúšal som aj opakovac no zariadenia mi často hlásili že nie je pripojenie na internet a rozvody internetu smerom do stredu bytu nechcem robiť. Ďakujeme za reakcie
Zmena predmetu, pôvodne: Slávy signál, nový router? (fleg)

mas router na absolutne nevhodnem miste pro pokryti wifi. ale pres ty zdi ti to neprenese ani jiny router, maji normovany vystupni vykon.
pomuze vyvest kabel kolem zdi a v miste bez signalu zapojit druhe ap.
jina moznost je premostit zdi pres par powerline adapteru, ten koncovy muze byt s lan + wifi, nebo za nim zapojene ap.