Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení přes mobilní data a lan současně.

Zdravím.
Mám tablet Panasonic a notebook Dell, je možné je nastavit tak, aby používaly současně lan připojení a mobilní síť?
Připojení mobilní síť+wifi funguje, lan+wifi taky. Připojení síťového kabelu odpojí mobilní data.
Používám dvě sítě ale funguje to jen v budově, kde je wifi a potřeboval bych to i mimo budovu.
Přes lan je připojeno mobilní zařízení a přes data potřebuji internet (abych to nemusel pořád přepojovat).

Trosku zmateny popis, ale snad som to pochopil spravne.
Mas dve pripojenia na net, jeden ide kablom a druhy ti robi teb tablet cez dat a nb sa k nemu pripaja cez wifi.
A chces dosiahnut ak vypadne pripojenie po kabli, aby sa to preplo na wifi.
Neviem, ci win dokaze taketo sofistikovane routovanie medzi sietam.
Standardne urcite nie, pretoze lan pripojenie ma nizsiu metriku ako wifi spojenie a tak je uprednostnovane bez ohladu na to, ci net na nom ide alebo nie.
Riesenie v tomto pripade je odpojenie lan kabla, cim sa nb automaticky prepne na wifi.
Dalo by sa to riesit skriptovanim, ale to uz je trosku vyssi divci.