Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Play - je omezen na počet zařízení?

Zdravím, dotaz.
Je Google Play omezeno na počet zařizení?
Ježa donesl nový tablet a starý tam zmizl.
Normalně se ze stareho tabletu dostanu na google disk, i přes aplikaci obchod play jsem přihlašen.
Když však v počitači v Google Play kliknu na nastavení, vidim tam 3 moje zařizení, ale starý tablet zmizl.
Proč?

Změna předmětu, původně: Google Play (host)

Protoze je to Google, teda nic nefunguje poradne. Vyvojari Googlu jsou proste jen nemozna lemra!

Takze ne, neni to omezeno nebo aspon urcite ne na tak malo zarizeni, kdyz pises, ze 4 zarizeni nevidis. Ja tam mel sveho casu 6 zarizeni.