Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příslušenství pro PLAYSTATION 4 Slim

Přeji dobrý den, obracím se na tuto poradnu s jednou otázkou ohledně PS4 Slim. Hraji totiž hru Call Of Duty Warzone na PS4 Slim a jelikož jsem vždy na střílečky preferoval Klávesnici a myš, rozhodl jsem se udělat si z PlayStationu udělat[] takový menší PC setup. Jednoduše, koupil jsem si RGB klávesnici a myš a plánují si koupit RGB podložku pod myš a klávesnici, k PlayStationu jsem ještě koupil chladící stojan aby nebyl problém s přehříváním. Mám však jednu otázku a to sice jestli je vůbec dobré připojovat k PlayStationu tyto RGB doplňky, jestli to PlayStationu například nebere víc výkonu než by bylo vhodné a nezkracuje to tak rapidně jeho životnost?

On se ale neptal jen na LED diody, ale na periferie. To je jasný, že LED neberou výkon a ani ten proud skoro nežerou, ale ty periferie, kdyby jich bylo hodně a všechny si braly energii z PS, tak jestli to pak třeba nepřetěžuje zdroj a nesnižuje jeho životnost, tak jsem dotaz pochopil.

Mám však jednu otázku a to sice jestli je vůbec dobré připojovat k PlayStationu tyto RGB doplňky, jestli to PlayStationu například nebere víc výkonu než by bylo vhodné a nezkracuje to tak rapidně jeho životnost?

Já to zase pochopil, tak jak jsem to napsal ;-)

Myslím to tak, jestli když připojím k PlayStationu moc velký počet periferií jestli se třeba nemůže stát že budou PlayStationu brát víc výkonu než by zvládnul a tím pádem by mohlo dojít například k poškození konzole.

Nevím kolik periferií máš na mysli, popravdě ani nevím kolik perfierií jde k PS4 připojit, ale pokud se tu bavíme o té podsvícené klávesnici a myši, tak můžeš být naprosto v klidu. Jinak samozřejmě, tvou otázku zodpověděl hned jezekhifi na začátku.