Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s wifi

Dobrý den, mám problém s wifi připojením ale moc tomu nerozumím. Koupil jsem si docela výkonný PC (je na internet připojený přes wifi adaptér) a pokaždé když jsem se připojil k internetu na tom PC tak wifi přestala fungovat. Časem se to přestalo stávat ale kvalita wifi se úplně zhoršila teď se stává to že mám plné připojení a přitom internet prakticky nefunguje. Vypnutí a zapnutí routeru většinou pomůže. Tak by mě zajímalo jestli by pomohlo koupit novy router nebo cokoliv. A ještě se chci se zeptat dá se nějak rozdvojit wifi? Jakože myslím to tak že by to byla jedna jedna wifi ale dva body odkud by šel internet a šel by tam připojit a šel by tam dát LAN kabel. Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Napsal jsi slohové cvičení, ale informace žádné.

Typ wifi adaptéru, typ routeru, počet připojených zařízení, vzdálenost mezi PC a routerem, počet zdí, atd....

Bodů, které budou vysílat WiFi, můžeš mít samozřejmě několik.

Na závěr ti prozradím, že připojovat PC přes WiFi je blbost.