Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IrfanView nejde intalovat na w10

zdravím
Po nové instalaci w10pro mi při instalaci IW hlásí že je instalace blokována. Zkusil jsem to jak správce ale výsledek stejný. Nevíte proč ? děkuji
Změna kategorie, původně: Multimédia (Kurt)

Tato aplikace je z důvodů zajištění vaší ochany blokována
správce vám zabránil ve spuštění této aplikace. Další informace získáte od správce.
Stáhl jsem to z IrfanView.cz jako setup.exe
Zkusil jsem zip, rozbalil a on jede bez instalace :) nevím jestli pojede vše.