Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor Full HD do 3000 Kč

Zdravim.Chci kupovat novy monitor.Rozpocet mam max 3000kc.Hraju pouze ve full hd,urcite ne ve vetsim rozliseni kvuli omezeni hardwaru.Mam na vyber tohle.

https://www.czc.cz/samsung-syncmaster-p2450h-lcd-monitor-24/69320/produkt tenhle muzu mit za 1500 od znameho.
https://www.czc.cz/lg-24mp59g-led-monitor-24/218591/produkt. Tenhle jsem si vybral jako novy.Co myslite?Predem dik za odpovedi.

Změna předmětu, původně: Monitor (host)
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Jj na ten jsem se taky dival.Jeste jedna vec chlapci.Brat uhlopricku 24 nebo 27?A vyplati se freesync?Mam geforce 1060 6gb,kde freesync funguje,ale pouze pres displayport.Tudiz musi mit monitor vstup pro displayport,coz ten samac nema,ale ta lg ma.Rozdil mezi 60 hz a 75 hz pry nepoznam.Tak jak je to teda?

Takze po pripojeni monitoru se mi nedari zprovoznit freesync.Grafika 1060 6gb.Pripojeno pres DisplayPort.V ovladacim panelu nvidia nemam nikde na vyber gsync.Pouze v menu monitoru je na vybeer freesync.Jenomze jak ho vyberu,tak se monitor prepne tak,ze nevidim zadne inony na plose.Ovladace mam aktualni.Co s tim,nevite nekdo?