Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolný restart

Chtěl bych se zeptat, samovolně se mi restartuje PC. Nejdrive tak na pul sekund zamrzne a pak se restartuje. Jakmile nabehne tak se po kratke chvili znovu restartuje.

Mainboard : Winfast 6100K8MB
Chipset : nVidia nForce 430
Processor : AMD Sempron 3100+ @ 1800 MHz
Physical Memory : 1024 MB (1 x 1024 DDR-SDRAM )
Video Card : ATI Technologies Inc Radeon X1300 Series
Hard Disk : WDC (80 GB)
DVD-Rom Drive : HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B
DVD-Rom Drive : EK7632W AKK581B SCSI CdRom Device
Monitor Type : BenQ BenQ T705 - 17 inches
Network Card : Realtek Semiconductor RT8139 (A/B/C/810x/813x/C+) Fast Ethernet Adapter
Operating System : Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 Service Pack 3
DirectX : Version 9.0c (květen 2008)

1. zdroj?
2. prohlizec udalosti?
3. vypnout restartovani pri zavazne poruse
4. zamrza pri stejne cinnosti?(hrani her, prehravani videa)
a dalsich milion otazek....

Trochu (vic) se rozepis o problemu a pohledej na poradne, je tu toho tolik, ze na 99,99999999% bude v nekterym threadu reseni i tveho problemu.

Dobrý den,samovolně se mi restartuje počítač..obvykle tak 2-3 do hodiny,už nevím co mám dělat.Prohlížeč událostí mi ukázal asi tisíc chyb za poslední 2 měsíce. jsou to 2 které se stále opakují.

ta první: Zdroj:SideBySide
Popis: Resolve Partial Assembly pro Microsoft.VC90.DebugCRT se nezdařila. Referenční chybová zpráva: Sestavení určené odkazem není v systému nainstalováno.

ta druhá: Zdroj:SideBySide
Popis: Generate Activation Context pro c:\program files\real\realplayer\plugins\rmxrend.dll se nezdařila. Referenční chybová zpráva: Operace byla dokončena úspěšně.
.
nevím co to znamená,nejsem v této oblasti příliš(vůbec)zběhlý.

Pročítal jsem si tyto příspěvky a v tomto počítači jsem "odzaškrtl" restartovat počítač při chybě. tak jsem na to zvedavý. Zdroj mám lacinej EUROCASE 350W :( ,myslíte,že nový zdroj by to vyřešil? díky za odpověď