Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká grafická karta?

Ahoj. Mám pc HP Pavilion 500-306nc. Není ještě tak špatnej abych ho měnil ale rád bych ho posílil. Poradíte jaká by byla vhodná grafická karta místo stávající GTX 745? A má cenu přidat 8gb ramek případně jakou aby to bylo kompatibilní? Děkuji za rady

Moje konštatovanie:

veľmi slušné kancelárske PC, vhodné na občasné hranie nenáročných hier.
Všetky osadené komponenty majú za cieľ čo najmenšiu spotrebu, preto je PC osadené len 180W zdrojom, ktorý to všetko stíha napájať.

Aj osadená grafická karta má malú spotrebu a nie je potrebné dodatočné napájanie, preto treba myslieť na to, že kúpou lepšej/výkonnejšej grafiky vzrastie požiadavka aj na lepší zdroj.

Čo sa RAM týka - 8 GB DD3...neviem či má zmysel zvyšovať...Radšej do PC osadiť SSD disk.

Nepsal bych mu to tak najisto. Ano je mozne, ze tam tu GTX1050Ti rozjede, ale zarucene to rozhodne neni. Tohle jsou proste ty kancelarska HP pececka, tam je vsechno designovany tiptop a staci nekde par watt navic a nepojede mu to. On taky nikdo v zahranici upgrady na tyhle stroje neresi, to jenom u nas je to takova "nemoc".

Zaručený není nic u těhle značkovejch ,jenže fakt nevím čím by chtěl ten externí zdroj nahradit...Nikde ani nevidím jak to je dělaný uvnitř,na YT krapek jiný to druhý číslo a je tam klasika PSU v case.To už je pak lepší koupit za litr někde na bazoši bednu s ATX PSU a překopat to do ní nějak....