Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Explorer.exe nezname rozhrani

zdravim, nevite pls co s tim? tedka mi zacal pc totalne blbnout a to jsem nic nestahoval..
koukal jsem pres kodi na serial, najednou zamrznul, tak se divam na pc a najednou tohle..
Prosim pomoc.. nemuzu udelat zalohu kdyz se nedostanu do tento pocitac.. tak bych rad to nejak opravil..

Tak co tak čtu na netu tento problém zatím nikde žádné řešení,takže jen udělat novou instalaci.Ale napřed bych zkusí obnovení systému,ale i to jde udělat aby to fungovalo z instalačního DVD nebo USB spustit instalaci vybrat opravu počítače a obnovení systému a pokud tam bude tak vybrat bot vytvořený systémem.

kodi máš jako aplikaci ve windows?
že tys nic nestahoval je celkem jedno, když ho necháš, m$ ti automaticky rozjebává ovladače sám.
- nemocné ovladače se mají projevit modrou bsod
- pád do černé obrazovky je hw vada
- neschopnost nastartovat je obvykle vada nějaké zbytečné aktualizace, nebo její konflikt s externím antivirem.

existuje bootovací "hirens pe", když chceš zálohovat.