Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno firefox "ostatne zalozky" - ako sa toho zbavit?

ahoj,
objavila sa mi zlozka "ostatne zalozky" medzi zalozkami a neda sa odsranit.
na nete su nejake navody po anglicky, ale nie som z toho mudry.
dnes som instaloval operu a dal import zaloziek, tak neviem ci to s tym nejak nesuvisi.
k4rX
zlozka je prazdna, ale pole vymazat je zosednute. vid obr.
nejake napady, ako sa toho zbavit?
dik

Ty to kurvěj už mě tím začínaj pěkně sr... tím "vylepšováním" k horšímu od vyhledávacího okna co se tu psalo po tohle,zrovna včera sem to chtěl taky dát do hajzlu tak to smáznu hned podůle tohodle,oni zas na něco přijdou že to pak nepůjde.Dělaj poslední max pro to aby uživatelé přešli na jinej prohlížeč.]:)