Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Event Viever - Windows defender/kontrola

Ahoj vlastním notebook Lenovo s os.Win.10 home 1909.Otázka chcel by som zistiť,že kedy mi v mojom notebooku vykonáva Windows defender kontrolu.Proste napr.čo ja viem včera o 18:00 mi defender skontroloval notebook.Myslím že sa to dá cez Prehliadač udalostí Event Viewer,len sa k tomu neviem dopracovať.Nechcem tam nič meniť.Lebo ak sa nemýlim,windows defender kontroluje moj notebook neustále,občas cca raz do týždňa mi vyskočí hláška vpravo dole,že moj notebook bol skontrolovaný príklad 6 krát nenašli sa žiadne hrozby.Ďakujem,pekný večer

Oki,tam sa dá zistiť len ak sa nemýlim,napr.ja si dnes skontrolujem notebook antivr.programom windows defender(uplná kontrola).No a zajtra to tam najdem.No a proste každý antivirák vykonáva kontrolu pc,notebooku na pozadí,nemyslím že ho ja spustím napr.uplná kontrola notebooku.No a či je o tom nejaký záznam napr.Pondelok o 15:00 kontrola notebooku rýchla kontrola,Utorok o 19:00 rýchla kontrola atd.Asi je to toto,ale čo sa tam dá zistiť a hlavne či sa dá zistiť že kedy bol moj notebook kontrolovaný