Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redmi note 8 pro reklamace

Ahoj, mám redmi note 8 pro a už asi 3 měsíce se mi telefon seka, zejména pri odemykání telefonu ale i kdykoliv jindy. Občas pomůže zamčeni telefonu, které trvá x vteřin... Občas se telefon sám restartuje. Už proběhlo několik aktualizaci muiu, které to měli řešit, ale nestalo se tak... Myslíte, že mám šanci uspět s reklamací? Děkuji za odpověďi a názory

Tovarnim natavenim se dostanete do stavu "cisteho" nenastaveneho systemu, ale verze systemu bude takova, na jakou se aktualizoval (oddil se systemem se neprepisuje - nema cim, jen se smazou oddily do kterych mate jako uzivatel pristup = hlavne veskere vami nainstalovane app a jejich data, nastaveni atd.). To ale nevadi, bude to proste "cisty" system ktery musi bezet stabilne.

Mam Note 8 Pro, aktualne ma MIUI 12.05 / Android 10, je naprostostabilni. Ale to byl i predtim, pred OTA aktualizaci (MIUI 11,neco/Android...nevim...9?). Pokud to bude po tovarnim nastaveni porad jakkoliv problemove, nevahal bych s reklamaci. Ja ho mam asi rok a 2 mesice, a nemel jsem jediny problem - jediny pad systemu nebo nejake nestandardni chovani.