Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhlé restarty při spuštění více programů současně

Prosím o radu,pokažde když koukám třeba na youtube na videa tak třeba po desátém načtení dalšího videa se to resetne.Nebo když dělám hodně věcí na pc,třeba mám zapnuto icq,teamspeeak,televizy a chci ještě něco tak zase pád a restart.nic to nikde nepíše tak vubec nevím.příjde mi to jako něco s operační pamětí ale sám nevím.může někdo poradit prosím?
můj pc:
procesor:intel 3.2ghz
paměť ram:2,5gb
základní deska:asus P5N32 sli deluxe
zdroj:forton 500w
grafika:asus 512x512
op. systém:win. xp

Změna předmětu, původně: náhlírestart (host)

nevím kde bych to měl vidět...v jakém prohlížečí,takže jsem to nezkoušel

ten memtest mi háže nějaké okno při zmáčknutí memtest start,docela článek na chybu ale píše se tam něco o 1019Mb nejsem angličan:-(

a ten restart je zapnutý to jsem se díval