Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Photosmart Plus All-in-One – B209 připojení na wifi

Zdravím
Potřeboval bych připojit tuhle tiskárnu do domácí sítě, když si vytisknu na té tiskárně nastavení tak ten můj přístupový bod tam mám ale když hledám na display tiskárny ten můj přístupový bod nevidím do dělám špatně ? na youtube jsem shlédl pár videí ale tam je na display tiskárny je ten přístupový bod vidět díky

Skutečně mě se na notebooku zobrazila SSID HPsetup tak jsem ji připojil dal přidat tiskárnu a jelikož mám na notebooku WIN7 tak se ovladač nenašel pochopitelně.Ale mě by zajímalo jak to přepnout na klienta?opravuji kde najít ISO toho CD co u toho muselo být a tam byl nástroj jak ji přepnout na klienta ne IP jak je teď díky
Už jsem to našel https://support.hp.com/cz-cs/printer-setup/hp-photosmart-plus-all-in-one-printer-series---b2/3777155/model/3777156 ale bez registrace nebo přihlášení není šance cos nechci ;-)
poz. to není moje tiskárna ale brácha ji měl doma jak byli jeho děcka malé, dal mi ji abych se na ni podíval jestli funguje stačilo koupit jen kazetu s černým inkoustem "ale protože si rád hraji tak mě to nedalo" :-D