Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení či rada na PC sestavu

Ahoj,
Jelikož mi odchází starý ntb, zvažuji, co teď. Našla jsem tento ntb https://m.alza.cz/lenovo-legion-5i-15?dq=6243063 který vypadá docela dobře v poměru cena výkon, ale zároveň si říkám, že by bylo lepší asi investovat do pc sestavy. Já se v tom ale moc nevyznám a tak se chci zeptat. Bylo by možné sestavit, případně kvůli nedostupnosti grafik sehnat již postavenou PC soustavu i s příslušenstvím, především i s monitorem max do 25 000kč? Vím, že to není velký rozpočet, ale pc se dá vylepšovat. Proto se ptám, zda ano, mohli byste mi tu nějakou sestavu s příslušenstvím doporučit nebo zda je tu nějaký borec, co by byl schopný mi udělat i seznam na sestavení?
Případně děkuji a snad jsem vypsala vše potřebné. Co se ještě týče nároků.. Byla bych ráda, kdyby to třeba i Red Dead Redemption 2 utahlo, ale vystačí mi i Zaklínač, když se to do těchto peněz zvládne.

Nebo okamžitě po uvedení koupit na bazoši pokud bude přirážka rozumná (bylo tam toho plno). Nechci podporovat překupníky .. ale kdybych věřil tomu, že budou mám prd. Je to blbé ale jsem rád, že když jsem 3060ti nestihl jsem tehdy těch 1500 navíc vysolil. Dnes jsou dražší už při oficiálním prodeji.